Там, де котить свої хвилі блакитноокий Дністер, там, де зелені шати лісів переплітаються з золотокосими нивами, у мальовничій долині розкинулосяселище, або як його ще називають коропчани - містечкоКоропець

Великою подією для Коропця стало заснування у 1958 році школи-інтернату. Спочатку школа мала назву: загальноосвітня школа-інтернат./Files/photogallery/1172/Photo_16-Koropets.in.ua.jpg

У 1978 році на основі загальноосвітньої школи-інтернату звичайного типу було створено Коропецьку обласну восьмирічну школу-інтернат, яка у 1985 році була реорганізована в Коропецьку середню школу-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків (рішення управління освіти Тернопільського облвиконкому №197 від 1 липня 1985 року). Таку назву і статус школа носила до 1 вересня 2001 року. З цього часу вона має назву обласної комунальної середньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.

За 51 рік існування школи-інтернату свідоцтва про базову середню освіту одержали 1807 учнів, 1254 юнакам і дівчатам вручено атестати зрілості, з них 25 чоловік було нагороджено золотими медалями, 29 вихованцям вручені срібні медалі, а 208 школярів відзначено Похвальними грамотами.

З 21 вересня 2009 року школу-інтернат реорганізовано в Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (рішення сесії Тернопільської обласної ради від 18 червня 2009 року №647).

Творці ліцею

Біля витоків заснування ліцею-інтернату стояли справжні патріоти, професіонали, люди, які не байдужі до майбутнього Збройних Сил України. Значних зусиль до справи формування навчального закладу нового типу на Тернопільщині доклали Голова Верховної Ради В.Литвин, керуючий справами найвищого представницького органу держави В.Зайчук, в.о.Міністра оборони України В.Іващенко, голова обласної державної адміністрації Ю.Чижмарь, начальник управління освіти і науки І.Г.Запорожан. та особлива заслуга у створенні ліцею-інтернату голови обласної ради О.П.Кайди.

Призначення ліцею

Підготовка кандидатів до вступу у військово-навчальні заклади Міністерства оборони України та інші військові формування.

Ліцей створює сприятливі умови для самовираження особистості ліцеїстів у різних видах діяльності. розкриття у них позитивних природних нахилів, здібностей і обдарованості.

Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

вул. Марка Каганця, 3А,
48370, Тернопільська область, смт.Коропець,